WITAMY NA OFICJALNEJ STRONIE SOWIOGÓRSKIEJ LIGI MODELI RC


30 maja 2013r. rozegraliśmy pierwsze zawody z cyklu Sowiogórskiej Ligi Modeli RC. Jest to pierwszy i jedyny w Polsce cykl zawodów dla modeli samochodów  zdalnie sterowanych w skali mikro na torach otwartych.

Od samego początku zawody były rozgrywane na dwóch torach w Ludwikowicach Kłodzkich i Rzeczce, każdy sezon składał się z 7 eliminacji, ilość startujących klas to 3 lub 4. Podium w każdej z klas zawsze było nagradzane oryginalnymi trofeami przygotowywanymi specjalnie na dany sezon SLM RC, a nagrody rzeczowe losowane były spośród wszystkich uczestników zawodów,którzy wzięli udział w co najmniej 5 eliminacjach danego sezonu Ligi.

Naszym celem jest przede wszystkim świetna zabawa w pięknych okolicznościach przyrody, propagowanie modelarstwa rc wśród dzieci, młodzieży i dorosłych a także spotkanie pasjonatów tego wspaniałego hobby.

Drodzy zawodnicy i pasjonaci modeli samochodów zdalnie sterowanych, dziękujemy Wam bardzo za zaufanie jakim darzycie naszą Ligę od 6 już lat. Co sezon poznajemy nowe twarze, ale jest też z nami kilka osób, które nie opuściły żadnego sezonu SLM RC. Właśnie dzięki Wam wiemy, że warto podjąć trud organizacji tego przedsięwzięcia i pracować przy nim najlepiej jak tylko potrafimy.

Wielkie podziękowania składamy Panu Wójtowi Gminy Walim Adamowi Hausmanowi za wspieranie naszych zawodów od samego początku do chwili obecnej.

Drodzy zawodnicy i pasjonaci modeli samochodów rc serdecznie zapraszamy Was na jubileuszowy, piąty sezon Sowiogórskiej Ligi Modeli RC.

Do zobaczenia na naszych torach !

                                                                                       Organizatorzy:

                                                                 Jacek Mikołajczak i Ireneusz Działkowski

NASI SPONSORZY W SEZONIE 2018

 

Sowiogórska Liga Modeli RC to ZAPRASZAMY !

SLM RC W LICZBACH


Na przestrzeni 6 lat na naszych torach startowali zawodnicy z Polski, Czech i Niemiec. Na naszych zawodach jest miejsce dla osób początkujących jak i bardziej doświadczonych kierowców modeli samochodów rc. Niepowtarzalna atmosfera, piękne okoliczności przyrody, oryginalne trofea i wreszcie cenne nagrody losowane spośród wszystkich uczestników którzy wystartowali w danym sezonie co najmniej w 5 eliminacjach to właśnie SLM RC.
Do zobaczenia na naszych torach !

SLM RC 2013Pierwszy sezon to wielka niewiadoma. Spodoba się taka formuła zawodów czy nie ? Dołożyliśmy wielu starań aby wszystko wypadło jak najlepiej. Spodobało się !
Cieszy nas to ogromnie 🙂 !


Relaks m-Trucks
20%
Junior m-Truck
34%
Open m-Truck
46%
0
Zawodników
0
Modeli
0
Przejechanych km

SLM RC 2014Mały plecaczek doświadczeń jest naszym udziałem. Zmieniamy konfiguracje torów, jedna klasa odchodzi, druga przybywa. Nasze trofea powstają na zamówienie w pracowni artystycznej.
Nabieramy prędkości 🙂 !


Modzik m-Truck 14
7%
Open m-Truck 18
27%
Junior m-Truck 14
28%
Open m-Truck 14
38%
0
Zawodników
0
Modeli
0
Przejechanych km

SLM RC 2015Nie spoczywamy na laurach. Dalej dbamy o jak najlepszą atmosferę. Nasze tory cały czas ewoluują, aby jazda była bardziej emocjonująca. Notujemy coraz większą obecność zawodników zagranicznych.
Robi się międzynarodowo 🙂 !


Hobby m-Truck
22%
Open m-Truck
38%
Junior m-Truck
41%
0
Zawodników
0
Modeli
0
Przejechanych km

SLM RC 2016Kolejny udany sezon. Na stałe zadomowiły się modele w skali 1:14 i do tego po raz pierwszy w Polsce wystartowała klasa Truggy właśnie w tej skali.4 sezon i 4 klasy modeli.    Trofea tym razem powstały w warsztacie samochodowym 🙂 !


Truggy class
15%
Amateur class
21%
Hobby class
31%
Expert class
33%
0
Zawodników
0
Modele
0
Przejechanych km

SLM RC 20175 sezon to nowi zawodnicy i nowy tor na którym rozegraliśmy jedną z eliminacji. Mam też swoją maskotę o dźwięcznej nazwie Szybki Sowini.


TRUGGY class
0%
BUGGY class
0%
OPEN class
0%
0
Zawodników
0
Modeli
0
Przejechanych km

SLM RC 2018
GALERIA SEZON 2013

GALERIA SEZON 2014

GALERIA SEZON 2015

GALERIA SEZON 2016

GALERIA SEZON 2017